2019/20-As tanév tanulmányi, kulturális és sport versenyeinek eredményei

 

VERSENYEK MEGNEVEZÉSE

 

TANULÓ NEVE OSZTÁLY HELYEZÉS FELKÉSZÍTŐ TANÁR

 


PAPÍRGYŰJTÉS EREDMÉNYEK 2018. ŐSZ>>>

2018/19-es tanév tanulmányi, kulturális és sport versenyeinek eredményei

VERSENY MEGNEVEZÉSE TANULÓ NEVE OSZTÁLY HELYEZÉS FELKÉSZÍTŐ TANÁR

DIÁKOLIMPIA

Alap sportágak(torna, atlétika, labdajátékok)

7. évfolyam 5. hely Antal Dávid
Kisegyüttes - Kerületi Népdaléneklési verseny 4. évfolyam Arany Weizer Katalin
Kerületi Népdaléneklési verseny Árendás Eszter 4.b Arany Weizer Katalin
Énekegyüttes - Kerületi népdaléneklési verseny 4. évfolyam Kiemelt arany Weizer Katalin
Kerületi versmondó verseny Varga Edit 4.a Arany Jesse Éva
Kerületi versmondó verseny Szabó Bálint 4.a Ezüst Jesse Éva
Kerületi versmondó verseny Tallér Vivien 3.a Bronz Pruknerné Főfai Katalin
Kosárpalánta bajnokság - 1. forduló Alsó tagozat Bronz Tarné Merecicki Anna
Kerületi tornaverseny

II. korcsoportos lány csapat

Tallér Vivien 3.a
Homolya Lili 3.a
Döme Gerda 3.a
Fáczán Lili 3.b
Bodnár Violetta 2.b
Kibédi Beatrix 4.c
Bronz Tarné Merecicki Anna
Kosárpalánta program 2. forduló, február Alsó tagozat ezüst Tarné Merecicki Anna

 

Kerületi matematika verseny


Balajti Péter 4.b arany Weizer Katalin

Magasugró verseny - kerületi

4.kcs. lányok egyéni versenye

Sági Bettina 8.b 128 cm Túri DSE

bronz

Tarné Merecicki Anna

Magasugró verseny - kerületi

4.kcs. lányok csoport versenye

Túri DSE csapata
Sági Bettina 8.b 128 cm
Hutvágner Dóra 7.a 120 cm
Koppány Csenge 7.b 120 cm
Horváth Dorina 8.a 115 cm
Berecz Luca 7.b 115 cm

ezüst

Tarné Merecicki Anna

Magasugró verseny - kerületi

4.kcs. fiúk egyéni versenye

Polgár Levente 8.b 156 cm Túri DSE

Miloszrdni Gábor 7.a 135 cm Túri DSE

arany

ezüst

Tarné Merecicki Anna

Magasugró verseny - kerületi

4.kcs. fiúk csapat versenye

Polgár Levente 8.b 156 cm
Miloszrdni Gábor 7.a 145 cm
Konrád Brendon 7.a 145 cm
Konrád Alex 8.b 140 cm
Horváth József 8.a 140 cm
Ujreti Miklós 8.a 135 cm
Muri Marci 7.a 135 cm

arany

Tarné Merecicki Anna

Magasugró verseny kerületi

3.kcs. lányok egyéni versenye

Nagy Gréta 6.b 132 cm Túri DSE arany Tarné Merecicki Anna

Magasugró verseny - kerületi

3.kcs. lányok csapat

Nagy Gréta 6.b 132 cm
Zsóka Lilla 7.a 115 cm
Kiss Kitti 6. a 120 cm
Sárdi Enikő 6. a 115 cm
Holenár Edina 5.b 115 cm
bronz Tarné Merecicki Anna

Magasugró verseny - kerületi

3.kcs fiú csapatverseny

Dolányi Dávid 6.a 130 cm
Radnó Levente 6.a 120 cm
Havasi Barnabás 6.b 130 cm
Somlyó Marcell 6. b 130 cm
Medveczky Zsombor 5.b 130 cm
ezüst Tarné Merecicki Anna
Kerületi versmondó verseny

Sági Vivien

Miczki Anita

1.b

2.a

ezüst

ezüst

Herényi Márta

Fazekasné Vesza Tímea

Kerületi kézilabda verseny - 4. korcsoport Polgár Levente 8.b
Paczulák Dániel 7.a
Tóth Gergő 8.b
Hetényi Balázs 8. b
Kiss Bendegúz 8.b
Balogh Péter Dániel 8.b
Joó István 8.b
ezüst Tarné Merecicki Anna
A kőbányai kenguru kupán iskolánk 3-4. osztályos csapata 14 csapatból IV. helyezést ért el.

Csapat tagjai:
Árendás Eszter 4.b
Bálind Zille Janka 4.c
Dallos Péter 4.b
Dobos Levente 3.b
Döme Dominik 4.c
Döme Gerda 3.a
Fáczán Lili 3.b
Farkas Noémi 3.b

Hechst Fanni 4.b Homolya Liliána 3.a

Kató Csanád 4.b

Kibédi Beatrix 4.c
Kollár Barnabás 4.b
Mihály Martin 3.b
Molnár-Vesza Liza 3.b
Nagy Benedek 4.b
Szajkó Róbert 3.a
Szántó Soma 3.b
Uhlir Petra 3.a

4. hely Tarné Merecicki Anna

 

PAPÍRGYŰJTÉS EREDMÉNYEK 2018. MÁJUS. ÖSSZESÍTÉS>>>

PAPÍRGYŰJTÉS EREDMÉNYEK 2017. ŐSZ>>>

 

Köszönet mindenkinek, aki részt vett a papírgyűjtésben!!!

2017/18-as tanév tanulmányi, kulturális és sport versenyeinek eredményei

VERSENY MEGNEVEZÉSE TANULÓ NEVE OSZT. HELYEZÉS

 

FELKÉSZÍTŐ TANÁR


Kerületi szépolvasó verseny Onger Vilmos 4.a ezüst Fockné Zsiros Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny Területi forduló
Balajti Péter, Farkas Dániel, Kollár Barnabás, Nagy Benedek 3.b 4. hely Weizer Katalin
Bolyai Természettudományi Csapatverseny
Keszthelyi Andrea, Köhler Zsófia, Tóth Liliána
Szilágyi Bence
8.b 4. hely Merényi Márta

Népdaléneklési verseny

Dallos péter - szóló 3.b arany Weizer Katalin

 

Dallos Péter Árendás Eszter - kisegyüttes 3.b kiemelt arany Weizer Katalin
10 fős énekegyüttes (Árendás Eszter, Bányai Georgina, Csató Lili, Dudás Regina, Dömők Bernadett, Fodor Emese, Hecht Fanni, Patocskai Blanka, Peltz Fanni, Varga Júlia) 3.b kiemelt arany Weizer Katalin
4. osztályos énekegyüttes4.a: FelsznerZsófia, Funtek Ivett,Goszpodinoff Katalin,Breuer Mirtill, Nguyer Thuy Trang,Szalma Lili, Hanák Kevin 4.c: Bődy Hanna 4.a 4.c bronz Fockné Zsiros Éva
Kaán Károly Országos Természet- és Környezetismereti Verseny - kerületi

Simon Emese

Garai Alexandra

6.a

6.a

arany

ezüst

Ilkeiné Nagy Ágnes
Kerületi versmondó verseny

Varga Dóra

Sárdi Enikő Virág

Balogh Richárd

8.b

5.a

6.a

arany

ezüst

bronz

Kovácsné Vörös Judit

Bán Ágnes

Bán Ágnes

Kazinczy Szépkiejtési verseny kerületi

Havasi Barnabás

Rusznyák Emese

Kovács Zsolt

5.b

7.b

8.b

bronz

bronz

bronz

Kovácsné Vörös Judit

Kerületi német verseny

Rusznyák Emese

7.b

bronz

Bán Ágnes

Népdal verseny - kerületi

2. osztályos kisegyüttes

2.a 2.b

ezüst

Pávicsné Telek Anita

Kerületi informatika verseny

Hajdu Veronika,

Strifler-Siró Zsuzsa

6.b

6.b

ezüst

5. hely

Révész Erzsébet
Az eredményeket folyamatosan bővítjük!


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 




KD

KD

Új képek, események kerültek fel a programokba.

Ide kattintva megtekintheti>>>

Kiemelt partnerünk a Fesztiválzenekar, aki idén is Hangszerkóstolót tart iskolánkban, 2018. december 12-én

 

Iskolánk tanulói rendszeresen részt vesznek a HATÁRTALANUL programban. A határtalanul pályázat keretében a 7.évfolyam feledhetetlen 4 napos kiránduláson vehet részt minden tanévben. Tekintsék meg beszámolójukat a Programok menü pontban!